bip.gov.pl
A A A K
To jest wersja archiwalna z dnia 23.06.2014, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizowanie danych

Skład osobowy

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
dla Miasta Bydgoszczy

inż. Stanisław Skowroński,
tel. 52 328-86-05 (łączy sekretariat)
skowronski@pinb.bydgoszcz.pl

Sekretariat (pok. 202, Budynek B - II piętro)
Sylwia Demska
tel/fax 52 32 88 605
sekretariat@pinb.bydgoszcz.pl


Inspektorzy:

mgr Zenon Zambrzycki
tel. 52 32 88 808
zambrzycki@pinb.bydgoszcz.pl

mgr Jan Kurkowski
tel. 52 32 88 183
kurkowski@pinb.bydgoszcz.pl

mgr Marek Klowczyński
tel. 52 32 88 183
klowczynski@pinb.bydgoszcz.pl

mgr inż. Hanna Stawowy
tel. 52 32 88 802
stawowy@pinb.bydgoszcz.pl

mgr inż. Piotr Komiszak
tel. 52 32 88 293
komiszak@pinb.bydgoszcz.pl

mgr inż. Paulina Stępniak
tel. 52 32 88 293
stepniak@pinb.bydgoszcz.pl


Specjaliści:

Rafał Szneidrowski
tel. 52 32 88 106
szneidrowski@pinb.bydgoszcz.pl

Księgowość:
inż. Katarzyna Tekień
tel. 52 32 88 162
tekien@pinb.bydgoszcz.pl


Kancelaria - Archiwum:
Hanna Mendlik

tel. 52 32 88 968
kancelaria@pinb.bydgoszcz.pl


Obsługa Prawna:
mgr Monika Mstowska
tel. 52 32 88 162
mstowska@pinb.bydgoszcz.pl



Opublikował: admin admin
Publikacja dnia: 23.06.2014
Podpisał: Admin Admin
Dokument z dnia: 23.06.2014
Dokument oglądany razy: 2 366