bip.gov.pl
A A A K

Skład osobowy

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
dla Miasta Bydgoszczy


Piotr Komiszak
tel. 52 585-86-05 (łączy sekretariat)
komiszak@pinbbydgoszcz.pl

Sekretariat (pok. 202, Budynek B - II piętro)
Sylwia Demska
tel/fax 52 58 58 605
sekretariat@pinbbydgoszcz.pl


Inspektorzy:

Justyna Wojciechowska
tel. 52 58 58 802
wojciechowska@pinbbydgoszcz.pl

Rafał Szneidrowski
tel. 52 58 58 106
szneidrowski@pinbbydgoszcz.pl

Lucyna Swiniarska
tel. 52 58 58 293
swiniarska@pinbbydgoszcz.pl

Jan Kurkowski
tel. 52 58 58 183
kurkowski@pinbbydgoszcz.pl

Marek Klowczyński
tel. 52 58 58 183
klowczynski@pinbbydgoszcz.pl


Magdalena Mikołajska
tel. 52 58 58 183
mikolajska@pinbbydgoszcz.pl

Sebastian Krzych
tel. 52 58 58 808
krzych@pinbbydgoszcz.pl


Księgowość:
Katarzyna Tekień
tel. 52 58 58 162
tekien@pinbbydgoszcz.pl


Kancelaria - Archiwum:
Hanna Mendlik

tel. 52 58 58 968
kancelaria@pinbbydgoszcz.pl


Obsługa Prawna:

Radca Prawny:

Sebastian Betlejewski
tel. 52 58 58 293
betlejewski@pinbbydgoszcz.pl

Referent Prawny:

Monika Mstowska
tel. 52 58  58 162
mstowska@pinbbydgoszcz.pl



Opublikował: Piotr Komiszak
Publikacja dnia: 10.09.2021
Podpisał: Admin Admin
Dokument z dnia: 10.09.2021
Dokument oglądany razy: 12 666